Yalova Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Yalova Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar
Açıklaması

Yalova erkek arkadaş arayan bayanlar dan biri olarak hepinize merhaba. Adım Nazan. 29 yaşında 170 boyunda hiç evlilik yapmamış üniversite mezunu güzel bakımlı genç bir bayanım.

Özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktayım. Yoğun çalışma tempomdan ötürü erkek arkadaş edinecek zamanı pek bulamadım. Dost arayan bayanlar gibi bu durum içinde bir burukluk oluşturdu ve Yalova arkadaşlık sitesi olarak buraya ilan vermek istedim.

İyi niyetli, içinde asla kötülük bulundurmayan bir yapıya sahibim. Karşımdaki insanında benim gibi menfaat gütmeden çıkarsız bir ilişki yaşama düşüncesinde olmasını istiyorum. Ciddi arkadaş arayan bayanlardan biriyim.

Yalova erkek arkadaş arayan bayanlar için ufak bir şehir. Pek fazla flört etme ya da gezip eğlenme gibi olanaklar büyük şehirlere oranla daha az. Aradığım kişideki özellikler maddiyat ya da varlık gibi gelip geçici şeylerden ziyade maneviyatla ilgili.

Bana değer verecek beni sevecek hayatıma anlam katıp beni mutlu edecek, gerçek bir arkadaş arıyorum. Kendini bana uygun gören dürüst iş güç sahibi beylerden mesaj beklemekteyim.

Etiketler: Dost erkek arkadaş arayan bayanlar iletişim bilgileri aşağıda

Banner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Üyelerin telefon numaralarını görebilmeniz için Facebook ve Twitter'da bu ilanı paylaşmanız gerekir..

Yorum yaparak ilan sahibine hızlıca ulaşabilir siniz.
banner

2 yorum

  1. Nazan merhaba ben İstanbul’dayım 30 yaşında bende çok azgın ve serbest ilişki arayan biriyim istersen görüşüp tanıştıktan sonra. Bir ilişkiye başlayalım





    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *