Türbanlı Dul Bayanlar Telefon Numaraları

Türbanlı dul bayanlar
Açıklaması

Herkese güzelliğimin verdiği heyecan ve öz güvenle merhaba diyorum. Aylin ben arkadaşlar. 27 yaşında Türbanlı dul bayanlar arayan erkekler için buradan ben de kendimi tanıtmak istedim.  Aslında kapalı bir bayan olduğum için bu ilanı vermeden önce biraz çekincelerim vardı. Fakat biraz bu siteyi bulduktan sonra benim gibi başörtülü birçok bayanın ilan verdiğini görünce bende cesaretlendim diyebilirim.

Erken yaşta dul kalmanın getirdiği zorluklar inanılmaz derecede zor. Hele ki günümüz şartlarında. Bakın bu kısım yanlış anlaşılmasın maddi beklenti olarak yazmadım bunu. Amacım zaten ne evlilik yapmak nede sizden parasal olarak bir beklenti içine girmek.  Çalışıyorum çok şükür kendime yetecek kadar para kazanıyorum. Bu hayatımı devam ettirmek ve ihtiyaçlarımı karşılamak için bana yetiyor.

Her neyse. Asıl konuya gelecek olursak, 3 yıl evli kaldım ve bazı özel nedenlerden dolayı evliliğimizi karşılıklı hoş görü ve saygı dahilinde bitirmek zorunda kaldık. Hayatın içinde bunlarda var maalesef. Boşandıktan sonra ailemin yanına dönmek yerine kendime yeni bir hayat ve yeni bir düzen kurmaya karar vererek yalnız yaşamaya başladım.

Fakat uzaktan eğlenceli gözüken bu yalnız yaşama fikri zaman geçtikte insanı içinden çıkılmaz bir sıkılganlığa doğru itmekte. Ee haliyle bu hem ruh halime hem de çevreme ister istemez yansımakta.

Türbanlı Dul Bayanlar Ne ister?

Neden böyle bir şey yazdım önce ondan bahsedeyim. Size göre belki yanlış bir durum olabilir benim gibi kapalı bir bayanın buralarda erkek arkadaş araması ama hayat devam ediyor ve bir şekilde bende isteklerimi ve arzularımı yerine getirerek hayata tutunmak istiyorum. Türbanlı dul bayanlar diğerlerine göre biraz daha geri planda durup kapalılığın getirdiği sorumlulukla hareket etmeleri gerektiğine inananlardanım.

Bu yüzden hayatıma girecek olan kişinin beni hiçbir şekilde pişman edip sağa sola reklam etmesini kesinlikle ve kesinlikle istemiyorum. Hele ki ailemin yanına dönmeme kararı aldığımda bana karşı çıkışlarını yaşayacağım olaylarla haklılaştırmayı asla istemiyorum. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

Türbanlı Olgun Güzel Kadınlar

Size birazda kendimden bahsedeyim isterseniz. Her şeyi çok detaylı yazmak istiyorum kusura bakmayın hedefi 12 den vurma adına. Hayat gerçekten beni erken yaşta yordu. Fotoğrafımdan da göreceğiniz üzere türbanlı olgun güzel kadınlar arasındayım. 166 boyunda 54 kiloda kumral bir yapıya sahibim. Üniversite mezunuyum. 3 çocuklu Karadenizli bir ailenin 2. Çocuklarıyım.

Yapmış olduğum evlilikten çocuk sahibi değilim. Özel bir şirkette sekreter konumunda çalışıyorum. Her kadın gibi alışverişi, eğlenmeyi, gezmeyi severim. Ev işleri ile aram oldukça iyidir. Harika yemekler yaparım bilginiz olsun. Sanırım hakkımda bilmeniz gereken şeyler şimdilik bu kadar. Tanışıncaya da bir şeyler kalmalı öyle değil mi :)?

Dul Türbanlı Bayanım Sevgili Arıyorum

Ne arıyorum? Şimdi yukarıda da söylediğim gibi Dul Türbanlı Bayan olarak öncelikle beni pişman etmeyecek olgun, aklı başında, kesinlikle yalan söylemeyen, mümkünse (ki ilk tercihim bekar olmasından yandır.) bekar, iyi giyinimli kendine bakan, konuşmasını ve kadına değer vermesini bilen tabiri caizse beyefendi dediğimiz kişilerle tanışmak istiyorum.

Ayrıca en çok istediğim şeyler arasında sevgili adayımın zaman sorununun olmaması. Eski eşimle yeterince bir birimize vakit ayıramıyorduk. Daha doğrusu sürekli şehir dışına iş için çıktığı için devamlı olarak yalnızdım. İstiyorum ki yeri geldiğinde benimle kalabilsin beraber tatile gidebilelim. Bu tür aktiviteler yapalım istiyorum. Daha fazla bir şey yazıp kafa karıştırmak istemiyorum. Şimdi nasıl iletişime geçeceğiz?

Türbanlı Dul bayan cep telefon numarasını buraya yazacak değil herhalde dimi 🙂 siz bana mesaj yollayacaksınız adam gibi bende adam gibi gördüklerime geri dönüş yapıp ulaşacağım. Umarım bu kadar şey yazmışken mesaj olarak selam tanışalım gibi kısa şeyler yazan odun herifler karşıma çıkmaz, zaten onları dikkate bile almayacağım. Mesajlarınızı bekliyorum görüşmek üzere..

-

8 yorum

  1. Ankara’da yaşıyorum dürüst birisiyimdir gizlilik içerisinde bayan arkadaş dost arıyorum eşimden ayrıldım 42 yaşındayım görüşmek isterseniz eğer bana ulaşmanız yeterli

  2. Merhabalar Aylin hanım Konya’dan ismim Tahsin 27 yaşındayım buğday tenli kahverengi gözlü 181 boy 76 kilo birazda kendimden bahsedeyim eğlenmeyi gezmeyi seven kişiyim tabi her şeyi tadında bırakma suretiyle sizin yazınızı okudum ilgimi çekti içten yazdığınız belli bende size karşı yazma gereği duydum tabi kabul ederseniz…Kapalı dul bayan Aylin hanıma

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *