Sivas Evli Çift

sivas evli çift
Açıklaması

Merhaba adım Serpil. 178 boyuna sahip ve 69 kilo olan 32 yaşında Sivas evli çift arayışında olan bir bayanım. Zevklerine düşkün ve sosyal açıdan son derecede aktif olan biri olsam da şehir değişikliğinden ötürü Sivas’a gelmek durumunda kaldım. Buraya geleli daha 2 ay olduğundan ötürü henüz biriyle tanışma fırsatım olmadı.

Şehri tanımak ve iş hayatına adapte olmaktan kendime pek fazla zaman ayıramadım. Bu yüzden bu siteye ilan vererek, genelde evli çiftlere dayalı bir arayış içerisinde yer aldım. Sivaslı evli çiftlerle anlaşarak, bu şehir içerisinde ikamet eden kişilerle daha da kaynaşmak amacı güdüyorum. Böylelikle de tam olarak aradığım kriterlere sahip olan evli çiftleri değerlendirmeye alıyorum.

Sivas içerisinde hayatını idame ettirse de genel olarak sıkılgan bir tavra sahip olan evli çiftlerin hayatlarını daha da farklılaştırmak adına bu platformda yer aldıklarını biliyorum. Bunu bildiğimden ötürü de bu ilanı açma gereksinimi duydum. Son derecede uçarı ve yerinde duramayan bir bayan olarak, evli çiftlerle beraber eğlenceli zamanlar geçirmek için bu şekilde hareket ettim.

Sivas Evli Çift Twitter

Samimiyetine inandığım ve tam anlamıyla güvendiğim evli çiftlerle iletişim kurarak aradığım şartlar doğrultusunda iletişim kurmaya başlayacağım. Böylelikle de tüm eğlenceli zamanlarımızı geçirmek adına da faal bir yaşam sürebilmeye başlayacağız. Bu ilanı dikkate alan en ideal çiftlerle konuşmaya başlayacağım.

Samimi bir dille iletişim kuracağım Sivaslı evli çiftlerle son derecede ideal bir zaman dilimi içerisinde yer almaya başlayacağım. Sohbetlerimizin ve etkinliklerimizin her zaman gıptayla bakılacak eğlenceler olduğunu şimdiden söyleyebilirim. Buna nazaran herkesin istediği ve zevklerine bağlı olarak da hareket etmekten kaçınmayarak, bu konuda herhangi bir katı kuralım da olmadığını bu ilan içerisinde belirtmek isterim.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *