Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanların Telefon Numaraları

Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanların Telefon Numaraları
Açıklaması

Kendine Dost Arayan Zengin Dul Bayanların Telefon Numaraları. Günümüz şartlarında yalnız kalmak gerçekten zor. Bu yüzden kendisine dost arayan zengin kadınların birçok platformda bilgilerini paylaştığını söyleyebilirim. Bende aynı şekilde yalnızlığımı paylaşacak ve huzurlu bir şekilde görüşebileceğim insanlarla bir araya gelmek istiyorum.

Dost Arayan Bayanlar ile Hemen Tanış

Çünkü dost arayan bayanlar çoğu zaman kendini yalnız hissederek duygu ve düşüncelerini paylaşmak istediği insanları tanımayı amaçlar. Kendimden de kısaca bahsetmem de sanırım fayda var. Burçin benim adım. Oldukça çekici ve bir o kadar da bakımlıyım. Bu nedenle kendine dost arayan zengin bayanlar arasında yer aldığımı söyleyebiliriz. Boş vakitlerimde sohbet etmek ve dinlenmek gibi alternatifleri değerlendiriyorum. Ama beni sohbet konusunda mutlu edecek bir insana ne yazık ki henüz ulaşamadım. Bu yüzden buradan düşüncelerimi paylaşarak benimle aynı düşüncede olan insanları tanımayı istiyorum.

Kendine Dost Arayan Zengin bayanlardan Biriyim

Maddi durumum oldukça iyi. Sabit bir gelirim var. Haliyle tanışacağım insanla uzun süreli birliktelik yaşamam durumunda her ikimize yetecek kadar birikimim bulunuyor. Ancak zengin dul bayanlar çoğu zaman şanssızdır. Bugüne kadar beni maddiyat için seven birçok insanla karşılaştım. Tabi ki artık görüşmüyorum ve kendimi bu platformdan tanıtma gereği duyuyorum.

Zengin bayan arıyorum diyen erkeklerin sadece maddiyat için değil, farklı amaçlar için benimle beraber olmalarını istiyorum. Benim aradığım şey, karşımdaki erkeğin beni koruyabilmesi, sevebilmesi ve anlayabilmesidir. Bu yüzden iletişime geçmek istiyorsanız, kriterlerime uygun bir şahsiyet olup olmadığınızı son bir kez değerlendirmenizi rica ediyorum.

Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Telefonumu vermek istiyorum ama bu konuda çekincelerim var. Malumunuz sanal bir yerdeyiz ve karşımda ki kişiyi birebir görüp gözlemleyemediğim için güven konusunda sorun yaşıyorum. Sonuçta insanlar amaçlarına ulaşmak için türlü türlü yalanlara baş vurabiliyorlar. Ama emin olun sesimi duyduğunuzda güzelliğim kadar sesimden de etkileneceğinizden hiç şüphem yok. Bunun dışında yazmak istediklerimi aslında sohbet esnasında paylaşmanın daha doğru olacağı inancındayım. Kendini bana uygun ve hazır hissediyorsan mesajını bekliyorum 😉

-

16 yorum

    • Merhaba Aylin hanım ismim Yasin sizin yayınlamış olduğunuz sayfayı dikkatli okudum mantıklı yazdığınızı hissettim benim ismim Tahsin 181 boy 76 kilo 27 yas bekarım aktivelerim kitap okumak gezmeyi eğlenmeyi severim oda yerinde size talip olmak istedim tabi sizde uygun görürsünüz.

  1. Merhaba hanım efendiler İstanbul 53 yaş 174 boy 72 kilo çok yakışıklı ve zengin değilim mesleğim aşçı maddi beklentisi olmayan can yoldaşı ait olabileceğim hanım efendi talibimi arıyorum İstanbul

  2. Selam bakın hanımefendi burada kimse kendisini tam olarak ifade etmesi mümkün değildir. Karşımdaki insanla konup karşılıklı nabız ölçmüşken sonra insanın konuşurken sana niyetini beli eder senin iyi niyetini kılan anda olacaktır onun için yanak konuşmak en iyi seçenektir hoş çakalın

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *