İstanbul Dul Bayan

İstanbul Dul Bayan Cep Telefon Numaraları
Açıklaması

İstanbul Dul Bayan Cep Telefon Numaraları arayan herkese öncelikle merhaba demek istiyorum. İstanbul’da elbette çok sayıda bayan var. Ancak bu durumu fırsata çevirmek isteyenler de ne yazık ki çoğunlukta. Bu arada kendimi tanıtayım. İrem ben. 34 yaşında boşanmış dul çocuksuz bayanım.

Eşimle 5 yıl evli kaldık ancak geçim sıkıntısı nedeniyle boşanmaya karar verdim. Güzelliğim hala bende saklı ve bu güzelliği paylaşmaya da henüz niyetim yok. En azından beni anlayabilecek bir arkadaş bulana kadar.

İstanbul Dul Bayan Arıyorum

İstanbul gerçekten çok güzel bir şehir. Burada milyonlarca insan yaşıyor. Her insanın da farklı bir hikayesi var. Bu yüzden bu tarz arayışta olanların da çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Eğer kendini gerçekten sevdirecek, güven verecek bir kişiliğe sahipseniz daha fazla beklemenize de gerek yok aslında. Arkadaş arayanların sadece yorum bırakması yeterli. Öte yandan İstanbul’da senin gibi bayan arıyorum diyenler de bu ricama karşılık kendini kısaca anlatan bir yorum bırakabilir.

İstanbul Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Benim gibi bayanların arkadaşlığı her zaman daha samimidir. Çünkü pek çok konuda deneyimi bulunur. Ben de İstanbul dul bayan cep telefon numaraları konusunda araştırma yapan herkes için samimi arkadaşlığımı paylaşabilirim. İster yalnız olun, isterseniz olmayın. Uzun süreli arkadaş arayışında olanlara fikirlerim açık ve nettir. Bir erkeğin kadından beklentilerini çok iyi bilirim. Her zaman da saygı gösteririm. İstanbul’da nasıl zaman geçirdiğimden de bahsetmek istiyorum.

Genelde kafelerde oturmayı severim. Yeni insanlarla tanışırım. Dertleşirim. Eğer gerçekten güven veren bir kişilik ise arkadaşlık kurmaya başlarım. O halde sizi de yorum bırakmaya davet ediyorum. Gerçek bir bayan arkadaş arıyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok diye düşünüyorum.

-

5 yorum

  1. Selam ben izmir’den ömer sizinle tanışmak görüşmek isterim tabi sizde isterseniz cevabınızı bekliyor olacağım iyi günler diliyorum hoşçakalın

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *