Gümüşhane’den Evli Çiftler

Gümüşhaneden Evli Çiftler
Açıklaması

Gümüşhane’den Evli çiftler Merhaba. Bu sitede yer alarak, evli çiftlerle tanışma amacı güdüyoruz. İkimiz de 28 yaşında olan ve yaklaşık olarak 2 yıldan beridir evlilik hayatını sürdüren Hilal ve Emre isimli bir çiftiz. Gümüşhane’nin sosyal açıdan zayıflığının farkında olduğumuzdan ötürü bu şehre sığamıyoruz.

Bu yüzden bu şehirde kendimiz gibi olan ve şehrin imkanlarını yetersiz bulan kişilerle arkadaşlık bağları kurmak istiyoruz. Zaman içerisinde bu daha da aktif hale gelerek, her şeyimizi paylaşacağımız insanlar haline gelmesine de büyük önem vermekteyiz. Bundan ötürü de bu sitenin güvenilirliğine inanıyor ve istediğimiz kriterlere sahip olan Gümüşhane’den evli çiftler ile karşı karşıya gelmemizi sağlayacağına da gönülden inanıyoruz.

Maddi konularda herhangi bir istediğimiz bulunmuyor. Sadece arkadaşlık ve dostluk konusuna değer veren kişilerle iletişim kurma amacı taşıyoruz. Bunun yanında da bu sitede var olan ilanımız aracılığıyla bizimle arkadaşlık kuracak olan kişilerin sadece zaman geçirmek için olmaması konusunda en baştaki şartımız olacaktır.

Kişilerin bu yüzden bizimle daha fazla iletişim kuracağı ve kaliteli zamanlara başlangıç yapabilmek adına bu şekilde bir ilerleme içerisinde kendini gösterebileceğini de söylemek söz konusu olacaktır. Tam anlamıyla benzersiz bir dostluk ortamı oluşturmak isteyenlerin ve bu arkadaşlık ortamının sonsuza kadar sürmesini bekleyenlerin tam olarak aradığı ikili olarak öne çıkmaktayız. Bu evrede de kusursuz bir birliktelik yaşamak adına en doğru karar olarak kendimizi görüyoruz.

Bu ilanımızı yayınladıktan sonra heyecanlı bir biçimde gelen mesajları kontrol ederek kısa bir süre sonra dönüş yapacağız. Gümüşhane civarında yaşamakta olan tüm bireylerin neden bizimle tanışmak için yazmalarını istiyoruz. Aynı zamanda da bizimle birlikte ne tür zamanlar geçirmek istediklerini de iletmeleri halinde kendileri hakkında daha kesin fikirlerimiz de oluşacaktır.

-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*