Gaziantepten Evli Çiftiz Tek Erkek Arıyoruz

Gaziantepten Evli Çiftiz Aramıza Katılacak Tek Erkek Arıyoruz
Açıklaması

Gaziantepten Evli Çiftiz Aramıza Katılacak Tek Erkek Arıyoruz. Merhaba Dürüstlüğe , kaliteye ve seviyeli arkadaşlıklara önem veriyoruz. Profilimizi tam olarak okumadan lütfen mesaj yazmayın. Bizim gibi benzer düşlere sahip insanlar ile tanışmak istiyoruz.

Bir gece olsun doğada ve bir çadırda kalmadı iseniz, ana diliniz dışında başka bir dil bilmiyor iseniz, buradaki arayışınız sadece seks içerikli ise, Rakı içmeyi bilmiyor ve sohbete su katıyor iseniz, Son seçimlerde hangi mazeretiniz olursa olsun oy kullanmadı iseniz, Homofobik iseniz.

İstanbul da her hangi bir barda yada restoranda kendi yediğiniz yada içtiğiniz şeylerin bedelini ödeyemiyorsanız, kedileri ve köpekleri sevmiyorsanız, En azında bir şiirin hangi şaire ait olduğunu bile bilmiyorsanız, en son okuduğunuz kitabın üstünden üç yıl geçti ise, Evli iseniz eşiniz nişanlı iseniz nişanlınız sevgiliniz var ise sevgiliniz burada olduğunuzdan ve yaptıklarınızdan haberdar değil ise,

En azından bir filozofun ismini ve görüşünü bilmiyorsan, em pati yeteneğinden yoksun ve lütfen rica ederim özür dilerim kelimeleri lugatınızda yok ise.  15 dakikalık bir görüşmede hikayeleriniz 7 dakikada bitiyor ise ve en önemlisi karşındaki insanların yalnız seni mutlu etmek dışında bir görevlerinin olmadığını düşünüyorsan. Gaziantepten Evli Çiftiz Aramıza Katılacak Tek Erkek Arıyoruz

Hele ki bu mesajı sonuna kadar okumadı isen. İster erkek ol , ister bayan , ister çift paylaşacağımız bir şeyler olduğunuz düşünmüyoruz. Bu nedenle selam bile vermek için zaman harcamayın derim.

Banner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Üyelerin telefon numaralarını görebilmeniz için Facebook ve Twitter'da bu ilanı paylaşmanız gerekir..

Yorum yaparak ilan sahibine hızlıca ulaşabilir siniz.
banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*