Erkek Arayan Dul Bayanlar ve Cep Telefon Numaraları

Erkek Arayan Dul Bayan Cep Telefon Numaraları
Açıklaması

Dul bayanlar da tıpkı erkekler gibi kendine uyumlu arkadaş aramaktadır. Bunun nedeni elbette yalnızlık sorununa kalıcı bir çözüm bulmak ve Erkek arayan dul bayanlar konusunda sorun yaşamadan sohbet edebilmektedir. Günümüzdeki yaşam tarzı ne olursa olsun elbette her insana uyumlu kadın ve erkekler bulunmaktadır. Asıl önemli olan durum, dul bayanlar olarak bu konuda bizi anlamayan kişilerle karşılaşmak zorunda olduğumuzdur.

Erkek Arayan Dul Bayanlar Ne ister?

İlk olarak kendimden kısaca bahsetmek istiyorum. İsmim Cahide. 33 yaşındayım. Bugüne kadar görüşmüş olduğum tüm erkeklerin niyetini az çok anlayabilmiş durumdayım. Buna rağmen beni anlayabilen, sıcak sohbetiyle etkileyebilecek ve dul bayan sitesi üzerinden iletişime geçecek yakışıklı erkeklerle görüşmek istiyorum. Sadece buradan yazma sebebim, tamamen istekli ve sohbete düşkün olan insanların beni bulmasını istememden dolayıdır.

Dul Bayanlar Sevgili Arıyor Demek Doğru mu?

Sadece bir evlilik yaptım. Maddi anlamda anlaşamadığımız için ayrıldık eşimle. Bununa beraber numaramı da sadece yorum yapacak olan kişilerle paylaşmak istiyorum. Bu yüzden güven faktörüne her zaman dikkat ederim.

Dul bayan arıyorum diyenler çoğu zaman güzel ve bakımlı kadınlarla karşılaşmak istiyor. Yaşımın gerektirdiği gibi davranan ve erkeklerden çok ilgi gören bir kadın olduğum için her zaman telefonumu almak isteyen insanlarla karşılaşıyorum. Unutmayın, gerçekten de ilginizi yansıtabileceksiniz sohbet etmeye başlayabiliriz. Farklı taleplerinizi lütfen yansıtmayın.

Dul Bayan Cep Telefon Numaraları Nasıl Alabilirsiniz?

Dul bayan tel numaramı sadece mesaj gönderecek kişilerle paylaşacağım için ve güven duyacağım erkeklerle konuşacağım. Bu konuda hassas olduğumu bilmenizi istiyorum. Bunun dışında sohbetin ne kadar güzel ve sıcak ilerleyeceğine de zaten kendiniz şahit olacaksınız. O halde yapacağınız yorumları da okuyacağımı bilmenizi isterim. Her zaman etkilenmek isteyen kadınlar, yorumlardan olduğu kadar ses tonunuzdan da etkilenecektir.

-

17 yorum

  1. Merhaba Bursa’dan Murat ben 24 yaşındayım 1.60\60 kilo esmer yakışıklıyım atletik oldukça fantastik biriyim güven olmasına önem veririm güvendikten sonra uzun süreli ilişkin olur olgun bakımlı temiz olması tercihimdir

  2. Öncelikle bütün güzel bayanlar merhaba herkese iyi güzel günler dilerim ben gerçekten dürüst Sevcan bir menfaat için olmayan güzel bayanla tanışmak istiyorum İstanbul dayım tek yaşıyorum eşimden ayrıyız güvenilir bir insanım yaşım 40 olgun bir kişi karşımdaki bayanda öyle olmasının isterim ve uzun yıllar yaşamak istiyorum saygılar sunuyorum efendim

  3. Merhaba Ankara Keçiören’den. 36 Yaşındayım. 1.78 Boy 68 Kilodayım Koç Burcuyum. Arabam Var. Arabama. Gelebilecek Gezmeyi Eğlenmeyi Seven Sohbeti Muhabbeti Güzel Aşka Sevgiye Saygıya Dostluğa Arkadaşlığa Değer Veren Bakımlı Hoş Anlayışlı Neşeli Güler yüzlü Ankaralı Görüşme Buluşma Sorunu Olmayan Dul Evli Mutsuz Olgun Sırdaş Bayanlar Güven Gizlilik Prensibimdir Lütfen Ciddi Olan Bayanlar Arayın. Mesaj. Atın. Tanışalım. Bekliyorum.

  4. Türbanlı dul Aylin hanıma; Merhabalar Aylin hanım ismim Tahsin yaşım 27 bekarım 181 boy 76 kilo buğday tenliyim altivitelerim kitap okuyorum gezmeyi eğlenmeyi seven birisiyim sınırı aşmayacak kadarıyla yazdığınız yazıyı okudum içinizden gelerek yazdığınızı hissettim ve sizinle tanışmak istedim tabi sizde uygun görürseniz görüşme ümidiyle.

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *