Bursa Dul Bayan Telefon Numaraları

Bursa dul bayan telefon numaraları
Açıklaması

Bursa dul bayan telefon numaraları arayan ama aradığı kadını bulamayan erkekler hepinize selamlar. Ben Dilara. 44 yaşında iyi eğitimli aslen İstanbullu olan ama uzun yıllar mesleki yaşantımdan ötürü Bursa’da görev yapmış buraya alışmış ve hayatını burada devam ettiren dul bir bayanım.

Eşimi seneler önce kaybetmenin acısı beni oldukça yıprattı, lakin hayatın devam ettiği gerçeğini de unutmamak gerekiyor. Yaşamak istediğim hayatı bana yaşatacak iyi temiz bakımlı insanlarla tanışıp arkadaşlık kurmak, telefonda uzun sohbetler yapmak istiyorum.

Bursa dul bayan telefon numaraları arayan erkeklerden beklediğim en önemli şey saygıdır. İyi giyimli ahlaklı edepli ne istediğini bilen kültürlü erkeklerle iletişime geçmek istiyorum.

Lütfen belirttiğim kişi tarifine uymuyorsanız aradığınız kişi ben değilimdir o zaman ve lütfen iletişime geçmeyin ne benim nede sizin o değerli vaktiniz tükenmesin aksi halde kaybeden yine siz olacaksınız.

-

9 yorum

  1. Merhaba Ankara’dan bekar dul türbanlı her yaştan bayanlar üçüncü arayan mutsuz çiftler gizlilik ve güven önemli arayın tanışalım görüşelim zevkin doruklarına çıkalım

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *