Burdur’dan Evli Çiftiz

Burdurdan Evli Çiftiz
Açıklaması

Burdur’dan Evli Çiftiz Yakışıklı Erkek Arıyoruz. Merhaba tanıştık hadi Skype cam açalım bol bol laklak yapalım tarzı bize göre değil. İletişim kurmayı becerebilen, kendini tanıtabilen, arayışını anlatabilen insanlar arıyoruz… Herkesle cam görüşmesi yapıp deşifre olma meraklısı değiliz.. Ancak anlaşabileceğimize inandığımız insanlarla tanışmayı isteriz. Bununda yolu zahmet edip mesaj göndermekle olur.

Arayışımız sadece eğlence olsaydı olsaydı, dışarıda aslan gibi babayiğit delikanlılara ve manken güzelliğinde zarif bayanlara yönelirdik..  Belirttiğimiz şartlara uyan Burdur’dan Evli Çiftiz Yakışıklı Erkek Arıyoruz.

Evli bir çiftin birlikte bir fanteziyi paylaşmasının ne demek olduğunu kavrayabilecek.buradaki inceliği hissedebilecek , kaybetmek istemediği değerleri olan çiftlerle tanışmaya çalışıyoruz…
Marjinal , uçuk ,çılgın çiftlerle tanışmak arzusundaysanız buraya kadar bu yazıyı boşuna okudunuz ,artık devam etmeyin vaktinize yazık…

Güven sizin için her şeyden önemliyse ve güvenilecek insanlar olduğunuza inanıyorsanız lütfen bizimle irtibat kurun. Sevgiler ,iyi eğlenceler diliyoruz..

Banner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Üyelerin telefon numaralarını görebilmeniz için Facebook ve Twitter'da bu ilanı paylaşmanız gerekir..

Yorum yaparak ilan sahibine hızlıca ulaşabilir siniz.
banner

2 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *