Ankara Dost Arayan Bayanlar

Ankara dost arayan bayanlar
Açıklaması

Ankara dost arayan bayanlar gibi benimde bu ilanı vereceğim hiç aklıma gelmezdi. Siz hiç Ankara’nın soğuk gecelerinde sarılacak bir kadına ihtiyaç duydunuz mu? İşte aradığınız o kadın benim. Önce kendimi tanıtmam gerekiyor herhalde. Adım Aslı. 35 yaşındayım. 5 yıllık evliyim. Çocuğum yok ve bu yüzden biraz özgür takılıyorum. Eşim bir firmada yönetici.

Genelde 15 saat iş yerinde. Bana günde ayırdığı vakit sadece 1 saat. Geceleri bile özel geçiremiyoruz anlayın işte. Neyse asıl mesele Ankara dost arayan bayanlar arasında olmam. Evet yanlış duymadınız arkadaşlar. Benim yalnızlığımı giderecek erkek arkadaş arıyorum.

Ankara Dost Arayan Evli Bayanlar

Evli bir bayan olmam, bazı şeylerden mahrum kalmam gerektiği anlamına gelmiyor. Mutlu değilim işte açık açık söylüyorum. Eşim beni anlamıyor. Mutlu edemiyor. Beni dışarıya çıkarmıyor. Gezdiremiyor. İşine ayırdığı vakti bana ayırsa şimdi buradan dost arayışına girmezdim ki değil mi?

Geceleri çoğu zaman kalkıp bilgisayar başında vakit geçiren eşim artık iş nedeniyle farklı şehirlere gitmek zorunda. Ben ne yapıyorum peki? Akşamüstü dışarı çıkıp bir kahve içip eve dönüyorum. Düşünsenize sinemaya gitmek istesem bir erkek dostum yok. Gerçekten can sıkıcı bir durum. O yüzden daha fazla beklemeden sizden gelecek yorumlara döneceğim. Başlangıçta telefonla görüşürüm. Güven kazanırsam buluşabiliriz.


Ankara evli bayanlar benim bahsettiğim konudan dolayı çok acı çekiyor ama hissettirmiyor. Özellikle de birkaç hafta eşimin evde olmaması beni mutsuz ediyor. Kendimi eğlendirecek bir şey de bulamıyorum ki. İşte bu yüzden beni gerekirse ciddi anlamda sevecek kişilere açılacağım.

Ben de artık kendimi mutlu etmek istiyorum. Özel görüşmeler için lütfen yorum yapmayın. Ben zaten güveneceğim dostuma yeri ve zamanı geldiğinde güzel sürprizler yapacağım. Yeter ki beni yalnız bırakmasın hep yanımda olsun.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *