Amasya Evli Bayanlar

Amasya Evli Bayanlar
Açıklaması

Talihsiz Amasya Evli Bayanlar dan biriyim. Evlilik her genç kızın hayalini süsler. Benim de öyle olmuştu ilk başlarda. Ancak ilişkinin ilerleyen dönemlerinde artık sorunlar yaşamaya başladık. Birbirimizi anlamıyor ve sürekli kavga ediyorduk. Son zamanlarda eşimin bana olan ilgisi de azalınca sevgisinin biteceğinden korkmaya başladım.

Daha geçen ay bir kız arkadaşı olduğunu öğrenince de şok oldum. O halde benim de artık bir dost bulma zamanım geldi. Bu konuda birçok kişinin yalnız olduğunu da görmeye başladım. Amasya’daki evli bayanlardan biri olarak dost arıyorum. Eşimle yaşadığım iletişim sorununa bir son vermek istiyorum. Dost olacağım kişiyle her şeyi konuşabilmek istiyorum. İstediği zaman buluşabilir ve istediği yerde oturabilirim. Özgürlüğün doruklarına çıkmak istiyorum açıkçası. Bu konuda anlaşılmayacak bir şey yok. Yine de ilk aşamada telefonla konuşmaya başlamak daha heyecanlı.

Amasya Dost Arayan Evli Güzel Bayanlar

Kendimden de kısaca bahsedeyim unutmadan. Gizem ben. 33 yaşındayım. Bahsettiğim gibi evliyim ancak sorunlarım çok. Bir kadını yalnız bırakan erkeğin ne kadar suçlu olduğunu anlatmaya da gerek yok. Beni herhangi bir şekilde tatmin edecek dostlara ihtiyacım var.

Aslında dostlarım arasından da özel olarak görüşebileceğim birini arıyorum. Amasya dost arayan bayanlar hiçbir zaman yalnız kalmak istemez. Bunu bilen erkekler var ise yorum kısmında kendini kısaca tanıtabilir. Ben çalışmıyorum. Ev hanımıyım. Eşim işi gereği geç saatlerde eve geliyor. Bu demek değildir ki evde görüşebileceğim arkadaş arıyorum. Kendi evimde görüşme yapmam. Ayrıca arabayla gezmeye bayılırım.

Bunun dışında hobilerim, yağmurda yürümek ve romantik sözler dinlemektir. Yani dostum olacak kişinin romantik olması her zaman önemlidir. Olmasa bile görüştüğümüz zaman ben onun romantik bir erkek olmasını sağlayabilirim. Çünkü kendime her zaman ve her konuda güveniyorum.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *