Afyon Dul Bayan Cep Telefon Numaraları

Afyon dul bayan
Açıklaması

Selamlar. Şengül ben. 34 yaşındayım. Dulum. Eşimden özel nedenlerden dolayı ayrılma zorunda kaldım. 2 senedir ayrıyız. Zaten boşanma süreci falan hepsi bitti. Şimdi herkes kendi yolunda ilerliyor. Ama ben ilerleyemiyorum. Neden mi? Beni sımsıkı saracak, koruyacak ve tatmin edecek bir erkekle henüz karşılaşamadım. Afyon dul bayan cep telefon numaraları listelerine ben de numaramı ekledim fakat sonra sildim. Şimdilik sadece buradan iletişime geçmek istiyorum arkadaşlar.

Afyon Erkek Arayan Dul Bayan

Afyon dul bayanlar arasında yerimi aldığım için belki farklı gözle bakan çok sayıda insan var. Emin olun umurumda bile değil. Arkadaşlar güven konusunda çok titizim. Ha bu arada kendi evimde yalnız yaşıyorum. Genelde kız arkadaşlarım yalnız bırakmamak için ayda bir gece bende kalıyorlar. Fakat yakışıklı bir erkek arkadaş aramaya başladım. Kızlar sadece beyinsel olarak beni rahatlatabiliyor. Bu yüzden bir erkek arkadaşım olsa fena olmaz mı?

Afyon Dul Bayanlar

Çoğu zaman evde yalnız vakit geçiriyorum. Akşamları biraz çıkıp takılıyorum. Afyon erkek arayan bayanlar arasında yerimi aldığımı ne zaman anladım biliyor musunuz? Bir gece ansızın heyecanlandığımda. Yani anlarsınız ya. Çok özel bir oldu. Karşılayamadım kendi kendime. Olmadı. Keyif alamadım. Konuşurken beni mutlu edebilecek bir erkek arkadaş arıyorum işte.

Anlayın artık. Evli ya da bekar olması önemli değil. Yeter ki sevsin beni. Mutlu etsin. Gerisi hikaye. Gördünüz işte isteklerim öyle çok şeyler değil. Bekliyorum ben sizlerden gelecek o güzel yorumları. Telefonumu da yapılacak yorumlara göre paylaşacağım. Önce telefonda konuşuruz sonrasına bakarız. Hızlı yaşamayı sevmem. Yavaşça, keyif alarak ve elbette mutlu olarak ilerlemek istiyorum. Şansını deneyecek olanları şimdiden merak ediyorum. Hadi beni de çok bekletmeyin gerçekten bazı şeylere çok ihtiyacım var.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *