Afyon Dost Arayan Bayanlar

Afyon Dost Arayan Bayanlar
Açıklaması

Güzel bir günden herkese merhaba. Biraz heyecanlıyım açıkçası. Çünkü daha önce belki de hiç duymadığınız bir şey anlatacağım sizlere. Ama sizde heyecanlanın derim. Çünkü anlatacaklarımdan sonra benimle hemen iletişime geçmek isteyenlerin olacağına adım gibi eminim. Afyon dost arayan bayanlar arasında yerimi alsam da ben her zaman yalnızım.

Arkadaşlar ben 29 yaşındayım. İsmim Hasret. Son derece çekici ve güzel bir kadınım. Estetik uzmanıyım aynı zamanda. İş yerime bir gün benim gibi güzel bir kadın geldi. Bakım hizmeti verdim. Vakit bol olunca eşiyle yaşadığı sorunlardan bahsetti. Bu müşterimin eşi farklı bir olay yaşamış zamanında. Haliyle artık güvensiz olan kadın da mutluluğu farklı yerlerde aramış.

Afyon Dost Arayan Evli Bayanlar

Eşim iş çıkışı beni almaya gelince aynı anda müşterim de iş yerimden çıkıyordu. Anlık bir bakışma sezdim. Yok sanmıyorum olamaz yani dedim. Aradan birkaç gün geçince aynı durumu tekrar yaşadık. Eşim muhasebeci bu arada. Bu kadın bunu nasıl öğrenmiş ise bir gün kendi eşinin muhasebeci aradığını söyledi. Ben de kocamı önerdim tabi. Akşam kafede çay içip konuşun dedim. Tabi ben de oradaydım. Mevzu muhasebe falan değilmiş.

Eşim bu buluşmadan sonra benden soğumaya başladı. Bu kadınla görüştüğünü sonradan öğrendim. Farklı bir beraberlik yaşamaya başlamışlar. Kadın evet benim kadar güzel olduğu için bir şekilde kocamı etkilemiş. O yüzden sıra bende.

Afyon evli bayanlar sayesinde ben de yeni arkadaşlıklara yelken açacağım artık. Kadının kocası da bunu boş yere boşlamamış. Gelip de benim eşimi bularak aklı sıra intikam alıyor herhalde. Olamaz ki bunu ben kaldıramıyorum. Benim de bir şeyler yapmam lazım. Yalnızlığımı gece ve gündüz paylaşacağım arkadaşlar arıyorum. Yorumlarınıza da anında döneceğim.

-

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *