Gaziantepten evli çiftiz aramıza katılacak erkek arıyoruz

Gaziantep’ten evli çiftiz aramıza katılacak erkek arıyoruz Dürüstlüğe , kaliteye ve seviyeli arkadaşlıklara önem veriyoruz. Profilimizi tam olarak okumadan lütfen mesaj yazmayın. Bizim gibi benzer düşlere sahip insanlar ile tanışmak istiyoruz.

Bir gece olsun doğada ve bir çadırda kalmadı iseniz, ana diliniz dışında başka bir dil bilmiyor iseniz, buradaki arayışınız sadece seks içerikli ise, Rakı içmeyi bilmiyor ve sohbete su katıyor iseniz, Son seçimlerde hangi mazeretiniz olursa olsun oy kullanmadı iseniz, Homofobik iseniz,

İstanbul da her hangi bir barda yada restoranda kendi yediğiniz yada içtiğiniz şeylerin bedelini ödeyemiyorsanız, kedileri ve köpekleri sevmiyorsanız, En azında bir şiirin hangi şaire ait olduğunu bile bilmiyorsanız, en son okuduğunuz kitabın üstünden üç yıl geçti ise, Evli iseniz eşiniz nişanlı iseniz nişanlınız sevgiliniz var ise sevgiliniz burada olduğunuzdan ve yaptıklarınızdan haberdar değil ise,

En azından bir filozofun ismini ve görüşünü bilmiyorsan, empati yeteneğinden yoksun ve lütfen rica ederim özür dilerim kelimeleri lugatınızda yok ise.Benim pipim yada kukum var ve ben onun peşinden giderim diyorsanız. Annenizi sevmiyor ve görüşmüyor iseniz.

15 dakikalık bir görüşmede hikayeleriniz 7 dakikada bitiyor ise ve en önemlisi karşındaki insanların yalnız seni mutlu etmek dışında bir görevlerinin olmadığını düşünüyorsan.

Konuşurken yada yazışırken “selam, ne haber ,nereden, kaç cm , anal var mı, bu gece olur mu,reel mi soft mu” diye sözcüklere başlıyor iseniz. Zaman konusunda sıkıntınız var ise ve karşınızdaki insanların size uymalarını bekliyor iseniz.
Hele ki bu mesajı sonuna kadar okumadı isen.

İster erkek ol , ister bayan , ister çift paylaşacağımız bir şeyler olduğunuz düşünmüyoruz. Bu nedenle selam bile vermek için zaman harcamayın derim.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir